Od początku działalności telekomunikacyjnej celem naszej firmy było zintegrowanie w swojej strukturze jak największej ilości sieci niezależnych tak by z naszymi partnerami można było sprawniej i taniej wymieniać swoje zasoby. W tym celu na bazie powstającego szkieletu utworzyliśmy węzeł wymiany oraz wachlarz usług związanych z transmisją danych pomiędzy współpracującymi sieciami w Warszawie, na Śląsku i w Małopolsce.
Zasięg sieci teletransmisyjno - światłowodowej to w sumie około 650 km kilometrów na terenie całej Polski łączącej najważniejsze ważniejsze ośrodki miejskie.


- Projektowanie i budowa sieci telekomunikacyjnych
Istotną częścią projektu jest budowa szkieletu światłowodowego na teranie aglomeracji. Budowa szkieletu uniezależnia działania od zasobów znajdujących się w zarządzie dużych telekomów. Firma buduje sieci na potrzeby własne ale również na potrzeby operatorów telekomunikacyjnych, podmiotom gospodarczym i instytucjom publicznym.

- Dzierżawa włókien światłowodowych
Usługa która umożliwia naszym klientom wydzierżawienie włókien światłowodowych i uruchomienie własnego systemu teletransmisyjnego w relacjach międzymiastowych jak i w ringach miejskich. W przypadku konieczności realizacji przyłącza bezpośrednio do klienta nasza firma dobudowuje łącznik światłowodwy do wskazanego miejsca i kolokuje swoje urzadzenia w pomieszczeniach/obiektach Sitel

- transmisja danych
Dzierżawa kanałów cyfrowych polega na udostępnieniu Klientowi łącza pomiędzy dwoma wskazanymi punktami i zapewnieniu na nim transmisji o stałej szybkości w zakresie od n x GbEth, nx(lambda) DWDM

- Dostęp do Internetu
Zapewniamy wysokiej jakości dostęp do Internetu. Umożliwia on Operatorom na kreowanie usług na wysokim poziomie dla swoich Klientów. Szeroki zakres przepustowości pozwala na dostosowanie jej do własnych wymagań. Konkurencyjny i elastyczny cennik gwarantuje Operatorom wysoką opłacalność własnej działalności biznesowej.

- Usługi głosowe 
Dzięki połączeniu sieci Sitel z sieciami komutowanymi operatorów publicznych w Polsce, Sitel zapewnia możliwość tranzytu i terminowania ruchu telefonicznego.
W ramach szeroko zakrojonej współpracy z operatorami krajowymi i zagranicznymi oferujemy możliwość przyjmowania i tranzytu ruchu głosowego stacjonarnego i komórkowego po bardzo atrakcyjnych stawkach rozliczeniowych.

-Kolokacja i hosting
Dostarczamy usługi providerskie, hostingu, oraz rejestrujemy domeny .pl .com.pl waw.pl i wiele innych. Posiadamy mozliwość kolokowania urządzeń /szaf telekomunikacyjnych w naszym centrum kolokacyjnym

Nasza sieć transmisyjna gwarantuje regenerację sygnałów transmisyjnych w punktach kolokacji rozmieszczonych wzdłuż całej trasy światłowodowej oraz punkty styku z wieloma operatorami krajowymi i zagranicznymi.

Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, szeroki zakres przepustowości oraz ogólnopolski i międzynarodowy zasięg. Skorzystanie z oferty SITEL Sp. z o.o. pozwoli na pozyskanie platformy dla dynamicznego rozwoju własnych usług telekomunikacyjnych. Zapewni również stały dostęp do infrastruktury i usług innych operatorów krajowych jak i globalnych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich oczekujących usług najwyższej jakości, szybkiej realizacji kontraktu oraz sprawnej obsługi Klienta.

Dla partnera

Aktualności

Życzenia Wielkanocne (14.04.2017)

 Życzymy wszsytkim naszym Klientom i ich rodzinom zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Życzenia Noworoczne (31.12.2012)

Wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom i Kontrahentom życzymy, aby kolejny rok był...

więcej...

Życzenia świąteczne (23.12.2012)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć wszystkim naszym...

więcej...

Kontakt
kontakt
RIPE
Mapa zasięgu
mapa zasięgu
Unia
Copyright © 2019 Sitel Sp. z o.o. | All Rights Reserved.